Саакашвілі повертається до Одеси боротися зі злочинністю

  • Міхеіл Саакашвілі анонсував свій переїзд до Одеси
  • Саакашвілі планує переїжджати вже наступного тижня
  • Колишній глава Одеської ОДА хоче «звільнити місто від бандитів»

Колишній глава Одеської облдержадміністрації, лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі анонсував свій переїзд до Одеси. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Політарена.

Переїжджати до Одеси Саакашвілі планує вже наступного тижня.

«Не на відпочинок. Буду там, поки не звільнимо найприголомшливіше місто України від бандитів і не виведемо його на курс швидкого розвитку», — написав він.

Зазначимо, що протягом 30 травня 2015 — 9 листопада 2016 років Міхеіл Саакашвілі очолював Одеську обласну державну адміністрацію за президентства Порошенка. Під час своєї каденції він гостро критикував діяльність тодішнього очільника держави, а 7 листопада оголосив, що прийняв рішення піти у відставку. Говорячи про причини свого рішення, Саакашвілі виступив з критикою президента України.

У лютому 2018 року затримання Саакашвілі завершилося депортацією його до Варшави. Речник Держприкордонслужби Олег Слободян тоді заявив, що «військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Міхеіла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування – Польщу».

Володимир Зеленський повернув громадянство Міхеілу Саакашвілі в кінці травня цього року.