ЗСУ розпочали масштабні двосторонні командно-штабні навчання

  • Збройні сили України розпочали двосторонні командно-штабні навчання
  • Ситуація на лінії зіткнення на Донбасі відносно спокійна

Збройні сили України розпочали двосторонні командно-штабні навчання з метою відпрацювання різних варіантів операцій та удосконалення управлінської діяльності керівного складу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони, передає Політарена.

«У Збройних Силах України розпочалися масштабні двосторонні командно-штабні навчання з метою відпрацювання різних варіантів операцій, удосконалення управлінської діяльності керівного складу Сухопутних військ і Повітряних Сил ЗС України» — сказано в повідомленні.

Під час цих навчань оперативними командуваннями Сухопутних військ ЗСУ застосовуються підпорядковані їм сили і засоби Десантно-штурмових військ і Сил спеціальних операцій.

Однією з цілей навчань є дослідження спроможності органів військового управління різних видів спільно здійснювати планування щодо застосування угруповань та управління силами і засобами в умовах обмеженого часу і різких змін оперативної обстановки.

Ситуація на лінії зіткнення на Донбасі відносно спокійна — окупаційні війська впродовж минулої доби обстріляли оборонні позиції Об'єднаних сил один раз, втрат немає.


  1. Бойовики порушили «режим тиші», українці не відповідали.
  2. Денисова: У зоні ООС порушень на дільницях не зафіксовано.
  3. Начальник Генштабу: зарплата контрактника має становити 20 тис грн.