Зінкевич: Ми маємо об'єднатися і захистити Україну

Необхідно домовитися щодо пакту про ненапад, щоб зрозуміти, на кого можна покладатися і хто ніколи не зрадить. Про це сказала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич під час виступу на всеукраїнському віче на Майдані «Зупинимо капітуляцію».

«Я медик, доброволець, ветеран і командир медичного батальйону «Госпітальєри». У 18 років я поїхала на війну, щоб захищати нашу країну. Я втрачала там і своє здоров’я і частково своє майбутнє, але я розуміла, що ціна дуже велика і нам потрібно робити все для перемоги», — сказала Зінкевич.

Депутатка провела паралель між ситуацією, яка склалась у країні зараз та ситуацію в Україні після Революції Гідності.

"Схоже, зараз знову та ситуація, коли різним людям необхідно об’єднатися. На жаль, це дуже поганий дзвіночок для теперішньої влади, тому що виникла критична ситуація», — підкреслила Зінкевич.

Вона закликала учасників акції об’єднатися для захисту України.

«Давайте пам’ятати, що зараз наша спільна мета – зберегти Україну, її державність.  Для цього нам необхідно об’єднатися, щоб спільно досягти нашої мети. При цьому ми маємо розуміти, що зараз не можна перетягувати на себе ковдру,  ми маємо бути об’єднаними. Так, треба домовлятися про пакт про ненапад і домовлятися зараз, оскільки ми повинні в бою розуміти, до кого ми можемо повернутися спиною, з ким ми разом можемо працювати і хто ніколи не зрадить. Я вірю, що ми це зможемо», — наголосила Зінкевич.