Зеленський звільнив 11 послів у 21 державі

  • Зеленський звільнив 11 послів у США, ПАР, В'єтнамі та ще низці країн
  • Відповідні укази опубліковані на сайті Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський звільнив Надзвичайних і Повноважних Послів України в 11 державах. Відповідні укази опубліковані на сайті Офісу президента, передає Політарена.

Глава держави звільнив Валерія Чалого з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполучених Штатах Америки, а також з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України в Антигуа і Барбуді та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Тринідад і Тобаго за сумісництвом.

Ярослав Коваль залишив посаду Надзвичайного i Повноважного Посла України в Королівстві Марокко, Тарас Кузьмич — в Південно-Африканській Республіці, Валерій Александрук — в Нігерії,   а також в Гані, Беніні та Сьєрра-Леоне за сумісництвом.

Зеленський звільнив Петра Литвина з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України у Вірменії, Олексія Шовкопляса — у В'єтнамі та Камбоджі за сумісництвом, Бориса Гуменюка — в республіці Кіпр, Валентина Шевальова — у Туркменістані, Тетяну Іжевську — у Ватикані та посади Надзвичайного і Повноважного Посла України при Суверенному військовому Ордені Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу i Мальти за сумісництвом.

Посади послів залишили Юрій Дюдін в Аргентині, а також в Парагваї, Уругваї та Чилі за сумісництвом; Сергій Пасько в Йорданії.


  1. Президент: моряки не для обміну, їх мають повернути.
  2. Зеленський розчарувався в Парубію і буде працювати вже з новим парламентом.
  3. Зеленський вперше пропустив терміни призначення суддів-п'ятирічок.