Зеленський зустрівся в Польщі з президентами Грузії та Литви

  • Президент України зустрівся з президентами Грузії та Литви
  • Глава держави обговорив зі своїми колегами економічну співпрацю між країнами
  • Володимир Зеленський через президента Литви запросив литовців до відновлення інфраструктури Донбасу

Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Варшаві з президентами Грузії і Литви та поговорив з ними про економічну співпрацю між країнами. Про це йдеться на сайті глави держави, передає Політарена.

Володимир Зеленський в Польщі у на рамках участі у меморіальних заходах з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни зустрівся з президентами Грузії та Литви.

З главою грузинської держави Саломе Зурабішвілі український президент говорив про економічну співпрацю між країнами. Також увагу лідери України та Грузії приділили питанням оборони. Зеленський та Зурабішвілі домовились про взаємні візити на найвищому рівні.

З президентом Литви Гітанасом Науседою Зеленський також говорив про співпрацю в економіці.

«Лідери країн позитивно оцінили економічну та інвестиційну співпрацю двох держав, а також наголосили на важливості поглиблення співробітництва в цих галузях», — йдеться у повідомленні.

Зеленський запевнив свого литовського колегу, що Україна рухається в Європейський Союз і втілює необхідні реформи.

«Ми обрали цей курс і далі робитимемо реформи. Ми зробимо їх не для Євросоюзу, а для себе. Однак вони збігаються з баченням ЄС», — сказав Зеленський.

Президент Литви запросив українського президента до Вільнюса. Зеленський, в свою чергу, запросив Науседу та громадян Литви на інвестиційний форум у Маріуполь, який відбудеться восени цього року. Український президент закликав литовців долучитися до відновлення інфраструктури Донбасу.


  1. Глава держави розповів про найважчий момент на посаді президента.
  2. Президент заявив, що МЗС Клімкіна перешкоджало його розмові з Путіним щодо моряків.
  3. Він був неправий: Зеленський прокоментував розваги Богдана в Сен-Тропе.