Зеленський зібрав в своєму Офісі «прохідних» нардепів від «Слуги Народу»

  • Президент України зібрав на зустріч представників партії «Слуги Народу», які потрапляють до дев'ятого скликання Верховної Ради
  • Володимир Зеленський хоче обговорити перші тижні роботи нардепів у Раді нового скликання

Президент України Володимир Зеленський ініціював зустріч з представниками партії «Слуги Народу», які перемогли на одномандатних виборчих округах та пройшли до Верховної Ради за списками партії. Обговорюватимуть майбутню роботу у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Політарени.

Під Офісом президента збираються представники пропрезидентської партії, які, згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією електронних протоколів, перемогли на мажоритарних округах та потрапили до парламенту за списками партії «Слуги Народу».

Зокрема, на зустріч прийшов журналіст телеканалу «1+1», який переміг у 214 ОВО Києва Сергій Швець. Він повідомив, що з президентом мають обговорити плани щодо перших тижнів роботи народних депутатів у Верховній Раді дев'ятого скликання.

До Офісу президента також приїхав один з акторів студії «Квартал 95» Юрій Корявченков («Юзік»). Він відмовився надавати будь-які коментарі, зазначивши, що зустріч була ініційована Володимиром Зеленським.

Цю ж інформацію Політарені підтвердили в ОПУ.

«Зустріч відбудеться з усіма членами партії „Слуга Народу“ і з мажоритарниками, і з тими, хто в списку, за ініціативи президента», — зазначили в Офісі президента.


  1. Зеленський призначив заступника голови Служби зовнішньої розвідки.
  2. Депутати «Слуги Народу» перед  роботою в парламенті навчатимуться в школі.
  3. Від «Слуги Народу» у Раду пройшла дочка продюсера «Ліги сміху» із бізнесом у Криму.