Зеленський запросив миротворців на кордон України-Росії

  • Володимир Зеленський повідомив, що з обережністю ставиться до теми миротворчої місії на Донбасі
  • Президент України висловив схвалення ідеї запровадження миротворчої місії

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з обережністю ставиться до теми запровадження миротворчої місії на Донбасі, водночас висловив схвалення такій ідеї. Про це він висловився під час панельної дискусії на форумі YES з модератором бесіди президентом Ради міжнародних зв'язків у США Річардом Хаас, повідомляє Політарена.

«Я дуже обережно до цієї теми ставлюсь, і до цього моменту, я вам чесно скажу, я не підіймаю тему миротворців і ми не підіймаємо, тут є Леонід Кучма, і вони паралельно у „мінському процесі“. Але я з задоволенням, якщо миротворці будуть на кордоні України і Росії. Будь ласка, туди ми їх запрошуємо, і хотів там саме допомогу, і там миротворчу місію ми бачимо», — сказав Зеленський.

Він повідомив, що у команді п'ятого президента України Петра Порошенка підіймали питання про введення миротворчої місії на Донбас.

«Я знаю, що у бувшій владі обговорювалися ці питання і структури, як запровадити миротворчу місію. Чому я обережний? Я не хочу, щоб в нас з Донбасом був сценарій абхазький чи було Придністров'я, коли миротворці стануть на контактні лінії — лінії розмежування — і потім вже нікуди не підуть, тому що їх просто не можуть пустити», — додав глава держави.


  1. Сенцов передав Зеленському банку для збору нагрудних знаків досі полонених.
  2. Боротьба з «економічними вампірами»: Зеленський озвучив наступні кроки на посаді.
  3. Зеленський привітав українських миротворців.