Зеленський запросив іноземних інвесторів в Україну

  • Зеленський запросив іноземних бізнесменів відвідати Україну та дослідити можливості для інвестицій
  • За його словами, в країні потрібно звільнити непрофесіоналів та найняти професіоналів, дерегулювати промисловість, спростити правила, вдосконалити інфраструктуру та багато інших речей

Президент України Володимир Зеленський запросив іноземних бізнесменів інвестувати в Україну. Відповідне відеозвернення англійською мовою глава держави оприлюднив у Facebook, передає Політарена.

«Я хочу запросити вас відвідати нашу прекрасну країну і дослідити багато можливостей для інвестицій... Ми з моєю командою, новий уряд та парламент хочемо впровадити економічне зростання у ДНК країни», — сказав президент.

За його словами, потрібно змінювати багато речей: звільнити непрофесіоналів та найняти професіоналів, дерегулювати промисловість, спростити правила, вдосконалити інфраструктуру та багато інших речей.

«Розумію – стара влада зробила все, щоб Україна виглядала інвестиційно непривабливою. Бізнесу ставили палки в колеса, його взагалі могли відібрати. Наразі все буде інакше. Я особисто це гарантую.Ми доведемо вам, що є країною з потужним інвестиційним потенціалом, яка готова змінюватись та розвиватись разом із вами», — заявив президент.


  1. Зеленський відповів Парубію щодо позачергового засідання ВР та звинуватив його у бездіяльності.
  2. Зеленський надав громадянство п'ятьом росіянам.
  3. Зеленський ініціював ідею подвійного громадянства.