Зеленський заявив, що розпускає Раду та просить звільнити голів ГПУ, СБУ та Міноборони

Новообраний президент України Володимир Зеленський заявив про розпуск парламенту та попросив депутатів звільнити Генерального прокурора Юрія Луценка, міністра оборони Степана Полторака та голову Служби безпеки України Василя Грицака. Про це він заявив під час інавгураційної промови на урочистому засіданні Верховної Ради України, передає кореспондент Політарени.

«Українці хочуть не слів, а дій. Шановні депутати, ви самі призначили інавгурацію в понеділок, в робочий день. Я бачу в цьому плюс — це значить не будемо відпочивати, а будемо працювати. Я прошу ухвалити закон про скасування депутатської недоторканності, закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, багатостраждальний виборчий кодекс і зробіть, будь ласка, відкриті списки», — сказав Зеленський.

Після цього він попросив депутатів здійснити низку кадрових звільнень.

«Я прошу вас звільнити з посад голову Служби безпеки України, Генерального прокурора України, міністра оборони України. Звичайно, це не все, що ви маєте зробити, але для початку достатньо. У вас на це буде два місяці. Зробіть це і повішайте медалі собі», — заявив Зеленський.

Наприкінці промови новообраний президент заявив про розпуск Верховної Ради:

«Я розпускаю Верховну Раду 8-го скликання. Слава Україні! »

20 травня 2019 року Володимир Зеленський приступив до виконання обовʼязків президента.

4 КОМЕНТАРІ(В)

Comments are closed.