Зеленський заговорив про приєднання США до Нормандського формату

  • Президент України висловив сподівання, що США більше залучатимуться до переговорного процесу щодо Донбасу
  • Володимир Зеленський зазначив, що Україна вітала б приєднання Сполучених Штатів до Нормандського формату

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що США будуть більше залучені до переговорного процесу щодо Донбасу, зокрема, й у Нормандському форматі. Про це повідомила пресслужба Офісу президента за результатами зустрічі Володимира Зеленського з радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном, передає Політарена.

«Президент України висловив сподівання, що США зможуть більше залучатися до переговорного процесу стосовно Донбасу. Він зазначив, що Україна вітала б приєднання Сполучених Штатів до Нормандського формату», — йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський також відзначив важливість консолідованої позиції США та інших партнерів України для забезпечення звільнення українських моряків та інших незаконно утримуваних громадян.

Президент України подякував американській стороні за потужну підтримку суверенітету й територіальної цілісності нашої держави, послідовну офіційну політику щодо Криму та зусилля, спрямовані на досягнення прогресу у мирному врегулюванні на Донбасі.


  1. Макрон та Меркель взялись за організацію зустрічі в Нормандському форматі.
  2. Путін і Макрон домовляються про зустріч у Нормандському форматі, бо Зеленський — «новий чинник».
  3. Клімкін порадив Зеленському зустрічатися з Путіним лише при партнерах.