Зеленський з Волкером хочуть, щоб бойовики припинили збройні провокації

  • Президент України та спецпредставник США в Україні сподіваються, що бойовики дотримуватимуться режиму припинення вогню
  • Сторони наголосили на необхідності розведення сил у Станиці Луганській

Президент України Володимир Зеленський та спеціальний представник США з питань України Курт Волкер на зустрічі в Києві висловили сподівання, що будь-які збройні провокації з боку окупованих територій будуть остаточно припинені. Про це повідомила прес-служба Офісу президента, передає Політарена.

«Сторони висловили сподівання, що запроваджений 21 липня режим припинення вогню буде всеохоплюючим та сталим, і будь-які збройні провокації з боку окупованих територій будуть остаточно припинені», — йдеться в повідомленні.

Президент та спецпредставник США також обговорили поточну ситуацію на лінії зіткнення та процес розведення сил навколо Станиці Луганської.

«Під час зустрічі було відзначено необхідність здійснення окупаційною владою раніше узгоджених сторонами взаємних кроків, які дозволять успішно завершити процес розведення сил і покращити гуманітарну ситуацію на лінії розмежування», — зазначили в прес-службі.

До цих закликів долучився і постійний представник США при Європейському Союзі Гордон Сондланд.


  1. Кораблі берегової охорони Росії опромінюють українські катери.
  2. Внаслідок порушення режиму припинення вогню поранено українського воїна.
  3. Бойовики порушили «режим тиші»,  українці не відповідали.