Зеленський вимагає від Авакова звільнити голову поліції Дніпропетровської області

Президент України Володимир Зеленський
  • Зеленський звернувся до Авакова негайного звільнення генерала Глуховері
  • Президент зазначив, що вчинок генерала Глуховері шокує цинізмом поведінки представників старої еліти
  • Зеленський попередив усіх чиновників, що часи безкарності вже минули

Президент України Володимир Зеленський звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою негайного звільнення начальника Національної поліції у Дніпропетровській області Віталія Глуховері. Про це він написав на офіційній сторінці у Facebook, передає Політарена.

На своїй сторінці у соцмережі Зеленський прокоментував ситуацію, яка стала загальновідомою завдяки відеозапису, поширеному через ЗМІ. На ньому видно затримання спецпідрозділи Корпусу Оперативно-Раптової Дії патрульних Національної поліції, які зупинили за порушення правил дорожнього руху автівку начальника обласного управління Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровській області Віталія Глуховері.

Корд заарештував копів за те, що вони зупинили авто начальника ГУНП Дніпропетровської області Віталія ГлуховеряВід громадян України намагалися приховати справжнє призначення #КОРД-у. Виявляється, що цей спецпідрозділ потрібен у ситуаціях, коли «жалкій копчік» намагається діяти по закону проти інтересів великих чинушних начальників, а авто (#Range #Rover #AE8615EO) належить генералу. А патрульний — справді молодець. Побільше б таких. Патрульна поліція України, респект за цього бійця🤝 Державне бюро розслідувань, Генеральна Прокуратура України, Аваков, Арсен Борисович, ваш вихід.

Опубліковано Киев Оперативный Пʼятниця, 26 липня 2019 р.

 

Володимир Зеленський зазначив, що цей вчинок шокує цинізмом поведінки представників старої еліти, які переконані, що живуть понад законом.

«Я вимагаю від міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова негайного звільнення громадянина Глуховері з займаної посади, а від голови ДБР пана Романа Труби чекаю швидкого та безкомпромісного розслідування за оприлюдненими фактами», — написав президент України.

Він попередив усіх чиновників, що часи безкарності та особливого ставлення назавжди минули.

«Ані ви, ані ваші друзі більше не будете стояти понад законом. Ви будете тільки і в першу чергу під ним. Тож радійте, якщо ви понесете заслужену відповідальність за законом, що я вам твердо обіцяю. Бо інакше народ скористається своїм правом суверена у власній державі, і ви опинитесь взагалі поза законом.

Так що краще пишіть явки з повинною, звільняйтесь або тікайте. Бо єдине, що я можу вам гарантувати – це кримінальне переслідування та покарання у законний спосіб. А єдине, чого я вам точно не раджу, – продовжувати своєю нахабною поведінкою випробувати країну на міцність. Країна та народ міцніші за всіх вас – вони вистоять. Ви ж – зникнете», — додав Зеленський.


  1. У Зеленського підтвердили, що хочуть звільнити Кличка.
  2. Зеленський звільнив радника, а наступним указом призначив його знову.
  3. Президент України наказав звільнитись керівнику Миколаївщини.