Зеленський вважає, що усі нардепи з фінансового комітету повинні пройти поліграф

  • Президент вважає, що нардепи з Комітету Верховної ради з питань фінансів повинні пройти перевірку на поліграфі
  • Володимир Зеленський заявив, що «детектор брехні» повинен пройти і В'ячеслав Медяник
  • Глава держави повідомив, що не дозволить «кидати тінь на політичну силу, яка отримала мандат більшості»

Всі члени Комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики повинні пройти перевірку на поліграфі. Про це заявив у Facebook президент України Володимир Зеленський, передає Політарена.

«Всі члени Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики повинні пройти перевірку на детекторі брехні. Якщо цією перевіркою буде встановлена хоча б найменша вірогідність того, що хтось із депутатів брав гроші за голосування на комітеті, цими депутатами мають зайнятися антикорупційні органи», — написав президент.

Зеленський також зазначив, що пройти перевірку на поліграфі повинен і депутат, що вів «сумнівну переписку щодо вирішення питань». Йдеться про В'ячеслава Медяника, переписку якого щодо ймовірних корупційних зв'язків помітили журналісти.

«Так само вважаю за необхідне вчинити і стосовно депутата, який вів сумнівну переписку щодо «вирішення питань». І якщо підозри виправдаються – ми з такими депутатами попрощаємось», — написав глава держави.

Зеленський також запевнив, перебуваючи у відрядженні, він тримає руку на курсі всіх подій та не дозволить дискредитувати фракцію «Слуга Народу».

«Я в курсі всіх подій, тримаю руку на пульсі. Жодна заява, жодна інформаційна операція повз мене не проходить. І я не допущу, щоб хтось зсередини фракції чи ззовні міг кидати тінь на політичну силу, яка отримала мандат більшості від народу України», — написав президент.

Готовність пройти перевірку на поліграфі вже висловили Олександр Качура, Олександр Дубінський та Давид Арахамія.


  1. САП відкрила провадження стосовно нардепів від «Слуги Народу».
  2. В «Слузі Народу» розповіли, чи перевірятимуть депутатів на поліграфі.
  3. В «Слузі Народу» розповіли про причину скандалу всередині фракції.