Зеленський відреагував на обвал будинку в Дрогобичі: пообіцяв аудит житлового фонду України

Президент України Володимир Зеленський
  • Президент України заявив, що в Україні проведуть аудит житлового фонду
  • За словами Зеленського, наразі розглядають дві версії обвалу житлового будинку в Дрогобичі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на обвал житлового будинку в Дрогобичі та заявив, що в Україні проведуть аудит житлового фонду. Про це він повідомив у своєму Facebook, передає Політарена.

«Цієї ночі в Дрогобичі під завалами під’їзду чотириповерхового будинку обірвалося життя двох людей. У роботах на місці трагедії задіяні всі необхідні сили місцевих рятувальників, кількох людей уже звільнили з-під завалів, з іншими тримають зв’язок мобільними телефонами. Дуже сподіваюся, що всіх вдасться врятувати. Версій поки дві: вибух побутового газу та зношеність дерев’яних перекриттів», — написав президент.

За його словами, житловий фонд України перебуває у незадовільному стані, а капітальний ремонт робився востаннє ще за радянських часів.

«Неможливо будувати нову країну, не будуючи чи хоча б капітально не відновлюючи будинки українців. Тому завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків по всій країні та розробка у найкоротший термін програми приведення до належного стану старих і зведення нових», — зазначив Зеленський.

Президент України також висловив співчуття родичам загиблих.


  1. Голова Львівської ОДА прокоментував обвал будинку в Дрогобичі.
  2. На Львівщині через вибух газу загинуло двоє людей, ще 7 постраждали (фото).
  3. Пожежа в готелі Одеси: серед загиблих лише постояльці, поліція виявила мародера.