Зеленський усунув Безсмертного з Мінського процесу через його публічну позицію

  • Президент України усунув Романа Безсмертного з Тристоронньої контактної групи через його публічну позицію
  • Безсмертний підготував законопроєкт з альтернативною моделлю досягнення миру на Донбасі, але не встиг його презентувати

Президент України Володимир Зеленський усунув дипломата Романа Безсмертного з Тристоронньої контактної групи через його публічну позицію щодо тактики дій з врегулювання ситуації на Донбасі. Про це в етері телеканалу «24» розповів сам Безсмертний, повідомляє Політарена.

Дипломат зазначив, що не цураючись говорив главі державі та членам його оточення про те, як треба діяти в тій чи іншій ситуації щодо досягнення миру на Донбасі. Своє бачення стосовно тактики дій на лінії розмежування, тактики дій в переговорній групі Безсмертний висловлював і особисто Зеленському і публічно.

«Я говорив коректно, я нікого не ображав. Стосовно тактики дій на лінії розмежування, тактики дій в переговорній групі. Починаючи від того, що не можна не проводити військовий парад в умовах війни, його треба проводити. Не треба телефонувати Путіну, а треба діяти: різко й послідовно», — сказав Безсмертний.

Безсмертний наголосив, що для нього є незрозумілою позиція української влади у питаннях врегулювання ситуації на Донбасі.

«Я не можу зрозуміти позицію, коли Україна, сильна країна, демонструє якусь боязнь стосовно абсолютно неорганізованої Росії. Я не розумію, чому не відповідають на фронті, коли йде обстріл», — сказав Безсмертний. 

Дипломат додав,   що підготував проєкт закону, в якому «закладена зовсім інша модель досягнення миру». Днями він мав його презентувати одному з членів Тристоронньої контактної групи.


  1. Зеленський усунув Безсмертного з Мінського процесу.
  2. Безсмертний: Україні треба діяти жорсткіше, бо Росія розуміє тільки силу.
  3. Безсмертний розказав, про що домовились у Мінську.