Зеленський: Україна має вибороти право на проведення Олімпійських ігор

  • Україні необхідно розробити стратегічний план, щоб претендувати на проведення Олімпійських ігор
  • Найближчі ігри, на проведення яких Україна може подавати заявку, – це зимова Олімпіада у 2030 році

Україні необхідно розробити стратегічний план, щоб претендувати на проведення Олімпійських ігор. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спілкування з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, інформує прес-служба Офісу президента, передає Політарена.

«Нам потрібен певний план, що ми, скажімо, готові за 3-4 роки все побудувати, і тоді можемо бути в черзі й прийняти Олімпіаду. Ми повинні бути амбітними», – наголосив Президент.

За словами Глави держави, наразі потрібно розбудовувати спортивну інфраструктуру, яку потім можна буде використати для проведення Олімпійських ігор.

«Треба дати завдання нашим хлопцям, які шукають інвестиції, дати завдання нашому бюджету, щоб щорічно виділялися гроші на об'єкти, які нам потрібні, а потім будуть використані для Олімпіади. Треба хоча б намагатися цього досягти», – заявив Володимир Зеленський.

Зі свого боку Сергій Бубка зазначив, що найближчі Олімпійські ігри, на проведення яких Україна може подавати заявку, – це зимова Олімпіада у 2030 році чи літня – у 2032 році.

Водночас президент Національного олімпійського комітету України зазначив, що наразі найбільш реалістично провести в нашій країні одні з наступних зимових чи літніх Юнацьких Олімпійських ігор.


  1. Зеленський вперше помилував засудженого (документ).
  2. Президент може скликати позачергове засідання через закон про люстрацію.
  3. Зеленський вперше поговорив з Путіним про припинення війни на Донбасі.