Зеленський терміново скликає силовиків через вбивство журналіста

  • Президент України відреагував на вбивство Павла Шеремета
  • Володимир Зеленський скликав нараду силовиків на четвер
  • Журналісти вимагають від Луценка, Авакова та Князева піти у відставку

Президент України Володимир Зеленський відреагував на вбивство журналіста Павла Шеремета, яке правоохоронні органи розслідують останні три роки. Президент скликав нараду силовиків на вівторок. Про це Зеленський написав у своєму Facebook, передає Політарена.

«23 липня прошу зібратися Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ, голову Національної поліції та голову СБУ й доповісти про хід розслідування. Запрошую на зустріч журналістів», — написав Зеленський.

Він  уточнив, що українське суспільство повинно дізнатись відповідь на питання "Хто вбив Павла? "

«Розкриття вбивства Павла Шеремета попередній Президент та правоохоронні органи називали «справою честі». Минуло 3 роки. Питань залишається більше, ніж відповідей». — зазначив президент.

Сьогодні треті роковини з дня смерті Павла Шеремета. Він загинув 20 липня 2016-го року у власному автомобілі, до якого підклали вибухівку.

За останні три роки слідство так і не змогло встановити замовників та виконавців вбивства, попри те, що відеокамери зафіксували жінку та чоловіка, які підклали вибухівку в авто.

Журналісти неодноразово вказували на помилки правоохоронців у ході слідства. Комітет захисту журналістів не виключає, що до вбивства може бути причетне найвище керівництво Білорусі, Росії та України.

Редакція «Української правди», де раніше працював Шеремет, поширила сьогодні заяву, в якій вимагає відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, генерального прокурора Юрія Луценка та голови Національної поліції Сергія Князева через неспроможність розкрити вбивство.

Снайпери бойовиків на Донбасі застрелили двох українців


  1. Зеленський не штовхав міністра оборони.
  2. Журналісти закликали Зеленського запобігти повзучій окупації медіапростору Росією.
  3. Черкаський журналіст Вадим Комаров помер після жорстокого побиття.