Зеленський пригрозив розпустити Верховну Раду через чвари депутатів «Слуги Народу»

  • Президент України пообіцяв розпустити Верховну Раду, якщо депутати «Слуги Народу» будуть боротися один з одним
  • Володимир Зеленський не може повністю контролювати пропрезидентську фракцію, оскільки дотримується демократії

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв розпустити Верховну Раду, якщо депутати з фракції «Слуга Народу» будуть боротися один з одним. Про це глава держави заявив під час пресмарафону, повідомляє Політарена.

Зеленський, відповідаючи на питання про внутрішні протиріччя у фракції «Слуга Народу», зазначив, що не збудував жорстку «вертикаль», тому що Україна — демократична країна.

«Люди їх (депутатів „Слуги народу“, — ред.) обрали. Так, вони перемогли завдяки мені, завдяки моєму прізвищу. Однак багато з них — професіонали і вони все ж щось значать у своїх регіонах. Я не хочу ламати цю партію, але якщо вони почнуть „їсти“ один одного, я через рік їх розпущу. Це — факт», — заявив президент.

Він прокоментував слова народного обранця Олександра Дубінського, який заявляв, що Україна знаходиться під керівництвом Міжнародного валютного фонду.

«Співпраця з МВФ — це точно не питання депутатів „Слуги Народу“. Але пан Дубінський — він же ж не може бути депутатом, він залишається журналістом. Він — і журналіст, і блогер, і депутат. Ну, ось така талановита людина», — сказав Зеленський.


  1. Дубінський змусив ДБР зацікавитись податками Порошенка (документ).
  2. Президент прокоментував ситуацію між Мендель та журналістами.
  3. Данилюк шантажував Зеленського заявами про звільнення.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я