Зеленський розповів, як спілкувався з Путіним телефоном

  • Володимир Зеленський заявив, що не боявся телефонувати Путіну
  • Президент розповів, що обговорював з Путіним питання обміну «всіх на всіх»

Президент України Володимир Зеленський розповів деталі телефонної розмови з президентом Росії Володимиром Путіним та зазначив, що не боявся з ним спілкуватись. Відповідне відеоінтерв'ю розміщене на YouTube-каналі «Зе! Президент», повідомляє Політарена.

«Президент Російської Федерації мені сказав, що бачить вирішення питання в передачі полонених „всіх на всіх“. Але справа в тому, що список наших всіх, хто знаходиться на тимчасово окупованих територіях, не співпадає зі списком людей, які контролюють тимчасово окуповані території. Давайте спочатку повернемо всіх тих, хто є в Росії і Криму, і почнемо з моряків. Мені здається, це нормальний крок до повернення діалогу і реальний потужний крок до того, щоб припинити війну», — сказав Зеленський.

Президент уточнив, що ініціатором телефонної розмови був саме він.

«Всі, скажімо так, партнери України були проти, щоб я дзвонив Путіну. Я вирішив, тому що це питання, насамперед, України та наших громадян. Ми повинні дякувати нашим західним партнерам за підтримку, але теж повинні мати свою думку. Тому я подзвонив Володимиру Путіну. Всі мене лякали цією розмовою, але чого лякатись і чого боятись, коли правда на твоєму боці», — зазначив Зеленський.


  1. Москва та Київ не ведуть переговори щодо обміну українських моряків — Пєсков.
  2. Зеленський вперше поговорив з Путіним про припинення війни на Донбасі.
  3. Зеленський провів телефонну розмову з Меркель.