Зеленський призначив своїм радником керівника СТБ

  • Зеленський призначив Бородянського своїм позаштатним радником
  • Від 2004 року Бородянський є генеральним директором телеканалу СТБ
  • Бородянський ставить собі мето створити гуманітарну стратегію

Президент України Володимир Зеленський призначив керівника холдингу StarLightMedia та телеканалу СТБ Володимира Бородянського своїм позаштатним радником. Відповідний указ опубліковано на сайті Офісу президента, передає Політарена. 

«Призначити БОРОДЯНСЬКОГО Володимира Володимировича Радником Президента України (поза штатом)», — йдеться в указі.

Зазначимо, що від 2004 року Бородянський є генеральним директором телеканалу СТБ, а від березня 2012 року очільником медіа групи StarLightMedia.

На своїй сторінці у Facebook Бородянський написав, що відповідатиме за гуманітарні питання.

«Як це бачу: можливість зробити і реалізувати задуми та стратегії, які докорінно змінять гуманітарну галузь в Україні. Я хочу, аби держава могла запропонувати своїм митцям підтримку, захист та справедливі і прозорі KPI (ключові показники ефективності — ред.) їх роботи. А закордонним — ті умови, що стимулюватимуть до праці тут», — написав він.

За його словами, мистецтво, спорт, інформаційна безпека мають розвиватися з чітким усвідомленням своїх завдань, функціоналу та кінцевої мети. Водночас у держави має бути чітке розуміння того, з якою метою існує кожен з її гуманітарних активів. 

«Наразі завдання президента наступне: спільно з депутатами, індустрією, експертами, науковим співтовариством створити гуманітарну стратегію, сформувати конкретну програму дій, підґрунтя для зміни законодавства та появи нового, трансформувати інфраструктуру гуманітарної сфери відповідно до затвердженої парламентом стратегії. Це виклик! Виклик, який ще жодного разу перед нами не поставав», — написав Володимир Бородянський. 


  1. Зеленський звільнив радника, а наступним указом призначив його знову.
  2. Керівництво АП, міністр, силовики та радники Порошенка пішли у відставку.
  3. Зеленський відповів, чому досі не підписав закон про імпічмент.