Зеленський призначив людину, яка контролюватиме СБУ

Роман Семенченко (фото: zhitomir.info)
  • Володимир Зеленський призначив Романа Семенченка уповноваженим президента з питань контролю за СБУ
  • Роман Семенченко працював в органах СБУ під час президентства Віктора Януковича та у місяці Революції Гідності керував СБУ Житомирської області
  • Усе нерухоме майно та вартісні автомобілі оформлені на дружину Олену Семенченко

Президент України Володимир Зеленський призначив Романа Семенченка Уповноваженим президента з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України. Відповідний указ оприлюднений на сайті Офісу президента, передає Політарена.

«Призначити Семенченка Романа Юрійовича Уповноваженим Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України», — йдеться в указі.

Семенченко керував СБУ Житомирської області за часів президентства Януковича і припинив працювати у березні 2014 року, після завершення Революції Гідності. До цього працював в органах СБУ Дніпропетровської області.

Остання декларація, подана Семенченком, за 2016 рік. У ній він вказав 5 земельних ділянок у Дніпрі загальною площею 3 262 кв.м., два житлові будинки у Дніпропетровській області та квартиру на 498 кв.м. у Києві. Щоправда, уся нерухомість оформлена на дружину колишнього СБУшника Олену Семенченко.

Два гідроцикли TOYOTA LAND CRUISER 2016 року випуску, MERCEDES-BENZ S 500 і PORSCHE CAYENNE 2013 року випуску також оформлені на дружину Олену. Сам Роман вказав, що пересувається на SKODA OCTAVIA за 400 000 тис. грн.

Родина має 84 тис. дол., 27 тис. євро і 1 млн 850 тис. грн готівкою.


  1. Офіс Генпрокурора просить СБУ перевірити, чи причетний Труханов до нападів на Стерненка.
  2. У Львові влаштували «похорон» довірі до правоохоронної системи (фото, відео).
  3. Пресмарафон Зеленського завершився після 14 годин інтерв'ювання президента.