Зеленський призначив доктора медичних наук заступником Данілова

Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Олексія Соловйова заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Відповідний указ №57/2020 оприлюднено на сайті Офісу президента.

“Призначити Соловйова Олексія Станіславовича заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України”, — йдеться в документі.

Соловйов народився у м. Запоріжжі. Навчався у Дніпропетровській державній медичній академії (1996 р.) і Дніпропетровському університеті економіки та права (2006 р., спеціальність «економіка підприємств»).

2003—2007 рр. — директор ДП «Український медичний центр сертифікації» («УМЦС»).

2007—2008 рр. — голова Держслужби лікарських засобів і виробів медпризначення.

2010 р. — голова Держінспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України, головний держінспектор України з контролю якості лікарських засобів.

2010—2011 рр. — голова Держслужби України з лікарських засобів і контролю за наркотиками.

2011—2014 рр. — голова Держслужби України з лікарських засобів (Держлікслужби).

До цього призначення обіймав посаду заступника міністра охорони здоров'я України.

Як випливає з е-декларації Соловйова, поданої ним як кандидатом на посаду секретаря РНБО, до призначення він працював у ПАТ "Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом», і у 2018 році отримав заробітну плату 44 721 грн. На сайті МАУП повідомляється, що Соловйов Олексій Станіславович – доктор медичних наук, доктор фармацевтичних наук, завідує кафедрою загальної та клінічної фармації.

Коронавірус: ВООЗ передала Україні реагенти для тестування на СOVID-19