Зеленський про протести: не треба послаблювати мене різними акціями

Володимир Зеленський
  • Президент України заявив, що люди на акціях проти капітуляції не проплачені, але дезінформовані
  • Володимир зеленський попросив не послаблювати такими акціями позицію президента України напередодні перемовин у Нормандському форматі

Акції протесту проти так званої «формули Штайнмаєра» лише послаблюють позицію президента України напередодні перемовин у Нормандському форматі. Про це Володимир Зеленський заявив під час пресмарафону, повідомляє Політарена.

«Я хочу, щоб мені надали можливість, надали мандат. Хочу бути не в розтяжці, а бути нормальним сильним президентом. А послаблювати мене різними акціями не треба. Просто не треба. Послаблюють лише мою позицію», — сказав Зеленський.

За його словами, люди, які вийшли на акції не проплачені, але дезінформовані.

«Послабити підтримку президента Зеленського в суспільстві — ось все, що зараз відбувається. Я не сказав, що вони (люди — ред.) проплачені. Ні. Хтось так думає, когось заплутали, а хтось, завдяки різним засобам масової інформації, отримав неправдиву інформацію», — зазначив Зеленський.

Президент України відзначив, що імплементація «формули Штайнмаєра» буде лише в закон про особливий статус Донбасу, який ухвалюватиме український парламент і саме Україна визначатиме, що у ньому буде прописано. Тому боятись самої «формули» не потрібно.

Зеленський також зазначив, що кровопролиття, у випадку виникнення Майдану, не буде.

«З приводу в цілому майдану – я нічого цього не боюся. У будь-який момент, якщо суспільство не захоче, щоб я не був президентом, кровопролиття не буде», — сказав президент.


  1. Пресцентр без Wi-Fi: в яких умовах Зеленський проводить свій перший пресмарафон (фото).
  2. Зеленський: Я думав, на другий день ми будемо всіх саджати.
  3. У Києві відбувся перший в історії України платний мітинг (фото).