Зеленський вказав Путіну шлях до повернення у G8

Володимир Зеленський
  • Володимир Зеленський назвав припинення бойових дій на Донбасі та звільнення політичних в'язнів шляхом повернення Росії до G8
  • Президент України висловив вдячність країнам, котрі «послідовно підтримують Україну»

Президент України Володимир Зеленський назвав припинення бойових дій на Донбасі та звільнення політичних в'язнів шляхом повернення Російської Федерації до міжнародного клубу «Велика вісімка». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Політарена.

Президент України переконаний, що припинення бойових дій на Донбасі та повернення політв'язнів та моряків стане гучним сигналом світові від Росії щодо планів на повернення у G8.

«З березня 2014, після призупинення участі Росії в G8, нічого не змінилося. Український Крим надалі окупований, український Донбас і досі страждає від війни. Повернення окупованого Криму, припинення бойових дій на Донбасі та звільнення понад 100 політичних в'язнів і українських моряків, яких утримує Кремль, буде справжнім серйозним сигналом світові про те, що Росія готова знову зайняти своє місце у порядку денному високої дипломатії», — написав Зеленський.

Президент також висловив вдячність країнам, котрі «послідовно підтримують Україну у відстоюванні територіальної цілісності та суверенітету».


  1. Росія в G8: Гройсман закликав не забути злочини РФ проти України.
  2. Німеччина виступила проти відновлення «великої вісімки» з Росією у її складі.
  3. Трамп: Росія повинна бути у «Великій вісімці».