Зеленський викликав «на килим» фігуранта кримінального провадження

  • Зеленський у Харкові під час наради подзвонив директору держпідприємства, який терміново поїхав з міста
  • Глава держави попросив чиновника зайти до нього в Кабінет президента для розмови

Президент України Володимир Зеленський під час наради у Харкові щодо незаконної вирубки лісу в області прилюдно по телефону викликав директора держпідприємства «на килим» до Офісу Президента. З приїздом глави держави, чиновник терміново залишив місто у справах, тому говорити з ним Зеленському довелось по телефону. Про це повідомляє кореспондент Політарени.

У Харкові Зеленський зібрав в одні залі лісників області, керівників держпідприємств, які займаються лісовим господарством, екологічних інспекторів та представників правоохоронних органів. Президент підняв питання незаконної вирубки лісу на Харківщині, що завдає державі багатомільйонні збитки.

Представник екологічної інспекції поскаржився президенту, що ліс дійсно рубають у дуже великих масштабах з порушенням законодавства. Чиновник наголосив, що екоінспекцію не пускають до лісу на ділянки, де вирубкою деревини займаються державні підприємства. Одним з таких підприємств, за його словами, є «Гутнянське лісове господарство», яке очолює фігурант кримінального провадження Віктор Сиса. За інформацією правоохоронних органів через незаконну вирубку лісу підприємством державі нанесено збиток на суму близько 15 млн гривень.

Зеленський звернувся до представників «Гутнянського лісового господарства» і побачив перед собою не директора Сису, а головного інженера. Той розповів, що Сиса не зміг прийти на зустріч з президентом, бо у нього з'явились справи у Києві.

Глава держави попросив інженера подзвонити своєму керівнику, але на дзвінок директор держпідприємства не відповів. Зеленський подзвонив йому зі свого телефону і отримав відповідь. Сиса розповів, що він у Києві і буде там ще й завтра, 18 липня. Президент звернувся до очільника лісового господарства з проханням з'явитися в цей день у Кабінеті Президента України о 10:00, на що отримав схвальну відповідь.


  1. Добкіна викликали на допит по справі замаху на життя Януковича — ГПУ.
    2. Зеленський розповів, як спілкувався з Путіним телефоном.
    3. Зеленський посперечався з головою Миколаївської облради, що він не малорос (відео).