Зеленський не хоче, щоб його запам'ятали лише імпічментом Трампу

Пресмарафон президента України Володимира Зеленського
  • Президент України не хоче увійти в історію, як той, хто призвів до початку процедури імпічменту президенту США
  • Володимир Зеленський заявив, що американці вже звертаються до нього, щоб зняти фільм, але не про імпічмент, а про нього особисто

Президент України Володимир Зеленський не хоче увійти в історію як президент, через якого розпочали процедуру імпічменту щодо президента США Дональда Трампа. Про це Зеленський сказав відповідаючи на питання журналіста Політарени під час пресмарафону.

«Ні. Це не та справа, через яку я хочу увійти в історію. Американці дійсно вже до мене звертаються, але не через цю справу, а через те, хто я — інша людина в політиці — і зараз обговорюють зі мною зйомки фільму про мене», — сказав Зеленський.

Президент уточнив, що більше пишається не розмовою з Дональдом Трампом, а звільненням українських моряків та політв'язнів

«Ми працюємо не для того, щоб про тебе знімали фільми чи писали книжки. Що таке увійти в історію? Круто коли твої діти будуть дорослі, а їм будуть казати „ваш батько був крутий“, ось про що: щоб діти, онуки пишались тобою, коли ти зробив на цій посаді щось таке, що всі пам'ятають, а не про кіно, книжки і все інше», — зазначив глава держави.

Насамкінець Володимир Зеленський припустив, що його роль у голівудському фільмі міг би зіграти Том Круз.

«Том Круз з кожним роком виглядає все молодше і молодше. Може через п'ять років він буде виглядати як я», — сказав президент.


  1. Зеленський встановив світовий рекорд з тривалості пресмарафону.
  2. Трамп заявив, що слова Зеленського повинні покласти край розмовам про імпічмент.
  3. «Припиніть свавілля партії Сороса»: невідомий влаштував скандал на прес-марафоні президента (відео).

 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я