Зеленський може скликати позачергове засідання ВР через закон про люстрацію

  • Володимир Зеленський може скликати позачергове засідання парламенту для розгляду законопроєкту про посилення люстрації
  • Наразі законопроєкт у Верховній раді, його не повернули президенту

Президент України Володимир Зеленський може скликати позачергове засідання Верховної Ради для того, щоб розглянути законопроєкт щодо розширення меж люстрації чиновників. Про це журналісту Політарени повідомили в Офісі президента України.

«Не виключено, що президент ще буде скликати позачергові засідання (Верховної Ради – ред.), тому нехай шановні депутати не вважають, що це фінальна гастроль була вчора і сьогодні. Свої повноваження вони складатимуть, коли розпочне свою роботу новий склад Верховної Ради», — зазначили в ОПУ.

У відомстві не уточнили, коли саме скликатиметься позачергове засідання до чи після виборів, але повідомили, що наразі законопроєкт щодо люстрації перебуває у Верховній Раді і назад президенту його не повернули, попри те, що пленарні засідання парламенту завершились.

«Законопроєкт про люстрацію нам не повертали і не виключено, що народним депутатам ще доведеться збиратись», — зазначили в ОПУ.


  1. Посли G7 відреагували на закон про люстрацію.
  2. З'явився текст законопроєкту Зеленського про люстрацію.
  3. Зеленський пропонує люструвати ще й чиновників часів Порошенка (відео).