Зеленський їде у Варшаву: зустріч з Трампом не передбачена

Володимир Зеленський
  • Президент України 31 серпня здійснить офіційну поїздку до Республіки Польща, де зустрінеться з Анджеєм Дудою та іншими лідерами іноземних держав
  • Дональд Трамп скасував візит до Варшави, замість нього Польщу відвідає Майк Пенс

Президент України Володимир Зеленський 31 серпня здійснить офіційну поїздку до Республіки Польща. Про це повідомили на сайті Офісу президента, передає Політарена.

«31 серпня Президент України Володимир Зеленський здійснить офіційний візит до Республіки Польща на запрошення Президента цієї країни Анджея Дуди», — йдеться у повідомленні.

В програмі візиту планують зустрічі Зеленського з президентом Польщі Анджеєм Дудою, прем’єр-міністром Матеушем Моравецьким, маршалком Сенату Станіславом Карчевським та представниками бізнесу.

1 вересня глава держави відвідає меморіальні заходи з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни та проведе низку зустрічей з лідерами іноземних держав.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп скасував візит до Варшави через ураган у штат Флорида. Замість президента офіційну поїздку здійснить віцепрезидент Майк Пенс.


  1. Про що говорив Зеленський у першому посланні до Ради.
  2. Зеленський телефоном обговорив з Меркель результати саміту G7.
  3. Зеленський заговорив про приєднання США до Нормандського формату.