Зеленський: Я думав, на другий день ми будемо всіх саджати

Президент України Володимир Зеленський
  • Володимир Зеленський вважав, що задля того, аби йому посадити колишніх корупціонерів, треба лише виграти президентські вибори
  • Президент зауважив, що йому доводиться дуже прискіпливого підбирати слова для комунікації з правоохоронними органами
  • Володимир Зеленський підкреслив, що наразі крайня точка для підсумків роботи правоохоронців є 1 листопада

Президент України Володимир Зеленський вважав, що задля того, аби йому посадити колишніх корупціонерів, треба лише виграти президентські вибори. Про це він розповів під час прес-марафону, повідомляє Політарена.

«Коли я прийшов, я думав, на другий день ми будемо всіх саджати, всіх корупціонерів. При цьому, перші наручники, які наділи за мене (президентська каденція — ред.), усі довкола сказали ай-яй-яй. Президент не має права впливати на правоохоронні органи», — заявив Зеленський.

Глава держави зауважив, що йому доводиться дуже прискіпливого підбирати слова для комунікації з правоохоронними органами, аби не складалось враження, що він на них впливає.

«А я маю право збирати нараду і говорити з правоохоронцями, які в них дії? Можу, це за законом. А якщо ходить бандит по вулиці, і мені дзвонять, всі і кажуть, ця людина вбиває, бреше, вона була депутатом. Я можу їм сказати, де посадки таких людей? Ну, ви можете, але дуже обережно. Тобто, мені потрібно підбирати слова, тому що, не дай Боже, це буде вплив на правоохоронні органи», — зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що наразі крайня точка для підсумків роботи правоохоронців є 1 листопада.


  1. Зеленський з головою МЗС Нідерландів обговорив справу рейсу МН17.
  2. Зеленський заявив, що «формули» для деокупації Криму немає (відео).
  3. Зеленський залишив собі право погоджувати кандидатури заступників глави МЗС.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я