Зеленський: Я думав, на другий день ми будемо всіх саджати

  • Володимир Зеленський вважав, що задля того, аби йому посадити колишніх корупціонерів, треба лише виграти президентські вибори
  • Президент зауважив, що йому доводиться дуже прискіпливого підбирати слова для комунікації з правоохоронними органами
  • Володимир Зеленський підкреслив, що наразі крайня точка для підсумків роботи правоохоронців є 1 листопада

Президент України Володимир Зеленський вважав, що задля того, аби йому посадити колишніх корупціонерів, треба лише виграти президентські вибори. Про це він розповів під час прес-марафону, повідомляє Політарена.

«Коли я прийшов, я думав, на другий день ми будемо всіх саджати, всіх корупціонерів. При цьому, перші наручники, які наділи за мене (президентська каденція — ред.), усі довкола сказали ай-яй-яй. Президент не має права впливати на правоохоронні органи», — заявив Зеленський.

Глава держави зауважив, що йому доводиться дуже прискіпливого підбирати слова для комунікації з правоохоронними органами, аби не складалось враження, що він на них впливає.

«А я маю право збирати нараду і говорити з правоохоронцями, які в них дії? Можу, це за законом. А якщо ходить бандит по вулиці, і мені дзвонять, всі і кажуть, ця людина вбиває, бреше, вона була депутатом. Я можу їм сказати, де посадки таких людей? Ну, ви можете, але дуже обережно. Тобто, мені потрібно підбирати слова, тому що, не дай Боже, це буде вплив на правоохоронні органи», — зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що наразі крайня точка для підсумків роботи правоохоронців є 1 листопада.


  1. Зеленський з головою МЗС Нідерландів обговорив справу рейсу МН17.
  2. Зеленський заявив, що «формули» для деокупації Криму немає (відео).
  3. Зеленський залишив собі право погоджувати кандидатури заступників глави МЗС.