Заволодіння коштами «УкрСиббанку»: НАБУ вслід за прокуратурою оголосило підозру екснардепу

  • Детективи НАБУ повідомили колишньому народному депутату України про підозру
  • Слідство встановило, що екснардеп не зазначив у деклараціях факт наявності в нього фінансових зобов’язань перед АТ «УкрСиббанк»
  • Підозру слідчі вручити близькій родичці екснардепа

Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили колишньому народному депутату України про підозру у внесенні неправдивих відомостей до декларації. Про це повідомила пресслужба НАБУ, передає Політарена.

Підозру слідчі не змогли вручити безпосередньо нардепу.

«Оскільки на той момент екснардеп перебував у лікувальному закладі, повідомлено про підозру складено відповідно до ст. 276 КПК України та здійснено у порядку, передбаченому ст.135 Кримінального процесуального кодексу України, а саме – вручено близькій родичці та направлено за місцем проживання підозрюваного», — пояснили в Нацбюр.

Слідство встановило, що екснардеп не зазначив у деклараціях за 2015 та 2016 роки факт наявності в нього фінансових зобов’язань перед АТ «УкрСиббанк». Йдеться про такі суми:

  • в декларації за 2015 р.: 149,97 тис. дол. США та 149,66 тис. євро;
  • в декларації за 2016 р.: 467,51 тис. дол. США та 450,36 тис. євро.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють з квітня 2018 року. Після погодження зі Спеціалізованою антикрупційною прокуратурою змогли вручити підозру.

Прокуратура міста Києва оголосила підозру колишньому народному депутату України за фактом заволодіння 1,1 мільярда гривень коштів «Укрсиббанк» 8 жовтня.

Ймовірно мова йде про колишнього народного депутата України Дмитра Святаша.


  1. Прокуратура оголосила підозру екснардепу, який заволодів 1 млрд грн «УкрСиббанку».
  2. Прокуратура відкрила провадження через викрадення Саакашвілі.
  3. Корупція в Інституті раку: прокуратура оголосила підозри двом лікарям.