Зарано говорити про коаліцію, оскільки у «Слуги Народу» достатньо непогані результати, — Разумков

  • Разумков заявив, що зарано говорити про коаліцію, оскільки у «Слуги Народу» достатньо непогані результати
  • Лідер «Слуги Народу»  хоче дочекатися результатів інших політсил
  • Разумков назвав перші законодавчі ініціативи «Слуги Народу»

Лідер партії «Слуга Народу» Дмитро Разумков заявив, що зарано говорити про коаліцію, оскільки у «Слуги Народу» достатньо непогані результати. Про це Разумкова повідомив на брифінгу, передає  Політарена.

«Але наразі говорити про коаліцію, мабуть, не доводиться, оскільки ми бачимо достатньо непогані наші результати. І ми ще не до кінця бачимо результати наших колег чи опонентів по Верховній Раді», — сказав Разумков.

За його словами, «Слуга Народу» може співпрацювати в новому парламенті  з усіма політичними силами, з якими будуть сходитися в ідеологічних поглядах.

Разумков  зазначив, що дата відкриття першої сесії нового парламенту залежить від оголошення результатів виборів Центральною виборчою комісією, однак орієнтовний час початку роботи Верховної Ради — кінець серпня- початок вересня.

Лідер «Слуги Народу» також назвав перші законодавчі ініціативи політсили: зняття недоторканості з народних депутатів, зміна регламенту Верховної ради, зміни в Конституцію щодо відкликання нардепів, закон, спрямований проти «кнопкодавства».


  1. Мураєв теж готовий ділитися досвідом з новим парламентом.
  2. Партія «Слуга Народу» претендує на більшість мандатів у парламенті.
  3. Медведчук готовий підтримати Зеленського у Раді.