Загородній: Влада намагається розчистити інформаційне поле для провладних ЗМІ

Всі тимчасові слідчі комісії повинні працювати на принципах верховенства права, неупередженості та об'єктивності. Таку думку висловив народний депутат України від політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Юрій Загородній, передала пресслужба політсили.

«На відміну від фракції «Європейська Солідарність», наша фракція «Опозиційна платформа — За життя» дала свого представника в комісію. Це народний депутат Шуфрич. Тим самим ми підтверджуємо, що тимчасові слідчі комісії повинні бути, повинні працювати, тому що це якраз інструмент парламентського контролю», — сказав Загородній.

Депутат зазначив, що мета створення запропонованої українською владою ТСК «це і є інструмент тиску на політичних опонентів».

"Створюючи ТСК, я чітко бачу, що цієї слідчою комісією намагаються розчистити поле для каналу «1+1», а також для інших провладних телеканалів. Згідно з соціологічними дослідженнями за вересень місяць, на питання респонденту: "З якого телеканалу України ви берете інформацію про суспільно-політичне життя України? " — відповідь була наступною: 40% — телеканал «1+1», 25,3% — телеканал «112 Україна», 11,2% — NewsOne і 4,2% — ZIK. Тим самим я можу стверджувати, тут є прямий конфлікт інтересів, для розчищення поля для каналу «1+1», — зазначив нардеп.

Наостанок Загородній заявив, що бажання влади розслідувати придбання нардепом Козаком трьох каналів є політично мотивованим рішенням, щоб надалі можна було «зачистити й знищити незалежний медіапростір в Україні».