З Конституційного суду звільнили 3 суддів

Конституційниий суд України
  • Михайла Гультая, Михайла Запорожця та Наталію Шапталу звільнили на підставі поданих ними заяв про відставку
  • Михайла Гультая, Михайла Запорожця, Наталю Шапталу призначили суддями Конституційного Суду України X з’їздом суддів України у 2010 році

Трьох суддів Конституційного Суду України Михайла Гультая, Михайла Запорожця та Наталію Шапталу звільнили на підставі поданих ними заяв про відставку. Про це повідомила пресслужба КС, передає Політарена.

«17 вересня на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України було звільнено з посади судді Конституційного Суду України суддів Михайла Гультая, Михайла Запорожця, Наталю Шапталу відповідно до пункту 4 частини другої статті 149-1 Конституції України на підставі поданих ними заяв про відставку», — йдеться в повідомленні.

Михайла Гультая, Михайла Запорожця, Наталю Шапталу призначили суддями Конституційного Суду України X з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року, судді склали присягу 21 вересня 2010 року. Відповідно до статті 16 Закону України «Про Конституційний Суд України» суддя КСУ призначається на дев’ять років без права на повторне призначення.


  1. Конституційний Суд України очолив Олександр Тупицький.
  2. Конституційний суд переніс розгляд питання про скасування люстрації.
  3. Партія Вакарчука закликала Зеленського вплинути на Конституційний суд.