Використовував бюджетні кошти: У КВУ пояснили феномен депутата, який взяв рекордні 70% на окрузі

  • За словами експерта, Яценко використовував бюджетні кошти та свої особисті
  • У КВУ запевняють, що Яценко не мав достойних конкурентів на окрузі

Результат Антона Яценка, який на 200-му окрузі на Черкащині набрав рекордні 69% голосів, – це феномен і результат його діяльності. Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив голова місцевого відділення Комітету виборців Максим Михлик, передає Політарена.

«Яценко із тих мажоритарників, які реально «фігачили» на окрузі: вкладав в нього час і гроші», — наголосив представник КВУ. Михлик підтверджує, що депутат наробив тут багато корисних справ, постійно проводив концерти. «Олега Винника привозив», — наголосив експерт.

За словами експерта, для цього Яценко використовував бюджетні кошти та свої особисті. Окрім того, він не мав жодного конкурента на окрузі.

Всього на 200-му окрузі зареєструвалося вісім кандидатів, серед яких не виявилося представників «Батьківщини», «Голосу», а висуванець порошенківської «Європейської солідарності» хоч і висунувся, але згодом зняв свою кандидатуру.

Михлик впевнений, що ці партії просто не побачили сенсу намагатися боротися з явним фаворитом. Так вирішили й в «Слузі народу», виставивши на окрузі нікому тут невідому київську адвокатку.