Вибори до Верховної Ради за кордоном: де вже проголосували українці

  • На полярній станції «Академік Вернадський» та в Австралії завершилося голосування на українських парламентських виборах
  • У Вашингтоні нещодавно відкрилась виборча дільниця

Закінчилося голосування українців на полярній станції «Академік Вернадський» на позачергових виборах до Верховної Ради України. Про це повідомили на сайті Національного антарктичного наукового центру, передає Політарена.

Голосування тривало всього пів години.

«На виборчій спецдільниці на станції «Академік Вернадський» проголосувало 12 учасників української антарктичної експедиції. Голосування розпочалося о 08.00 за місцевим часом (о 14.00 за київським) і тривало 30 хвилин», — йдеться у повідомленні.

Полярники голосували лише за загальнонаціональними списками партій. Виборчою дільницею виступив станційний бар «Фарадей». За скриньку для голосування слугував прозорий бокс для їжі, в якому проробили отвір для бюлетеня.

Також на виборах до українського парламенту проголосували у столиці Австралії Канберрі. Про це повідомило посольство України в Австралії у Facebook. Голосування проходило у будівлі Посольства України.

«В Австралії закінчилося голосування на виборчій дільниці #900001, яка розташована у Посольстві України в Канберрі. Участь у виборах до Верховної Ради України взяло 57 осіб, це 4% усіх зареєстрованих виборців», — розповіли в посольстві.

Дільниця у Канберрі відкрилася найпершою серед усіх — о 23:00 20 липня. Голосувати могли й громадяни України з Нової Зеландії.

А от в Сполучених Штатах Америки нещодавно тільки розпочалося голосування у Вашингтоні. Про це повідомили на сторінці Посольства України у США.

«Українці в США розпочали голосування! Відкрилась закордонна виборча дільниця у м. Вашингтон №900089. Встигніть проголосувати до 20:00», — йдеться в повідомленні.


  1. Як голосували лідери партій, які можуть подолати 5% бар'єр до Верховної Ради (фоторозповідь).
  2. Ляшко проголосував та пішов помолитись за результат.
  3. Гриценко «засвітив» свій виборчий бюлетень на камеру (фото).