«Вважатиму достатнім компромісом»: Арахамія припустив подачу води до Криму за поступки РФ по Донбасу

Народний депутат України Давид Арахамія

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія погодився би пустити воду в анексований Крим в обмін на поступки з боку президента РФ Володимира Путіна по Донбасу.

Джерело: Давид Арахамія в ефірі телеканалу «Прямий»

Деталі: Голову фракції попросили висловити особисту позицію стосовно ситуації, в якій президент РФ Володимир Путін запропонує піти на поступки по Донбасу в обмін на постачання Україною води в анексований Крим.

Відповідь Арахамії: «Я буду вважати це достатнім компромісом. Я б на таке пішов. Тому що в Криму так чи інакше водою будуть користуватися громадяни України...

Якщо це буде отакий обмін на те, що вони відходять з усіма своїми збройними формуваннями до Ростова, а ми встановлюємо повний контроль над нашим кордоном і за це треба подати воду в Крим, я б на таке точно пішов».

подача днепровской воды в Крым вопрос решенный, судя по всемусначала за это высказался глава бюджетного комитета Юрий Аристов (бизнес-партнер жен Зеленского и Шефира)теперь — Давид Арахамиячто скажете Sevgil Hayretdın Qızı Musaieva?

Опубліковано Vladimir Bondarenko Вівторок, 11 лютого 2020 р.

Що передувало: 4 лютого постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич заявив: «Жодної води до деокупації».

Рефат Чубаров відреагував на висловлювання глави фракції «Слуга народу» про умову для повернення води до окупованого Криму. Він вважає неприпустимим обговорювати можливість вирішення ситуації на Донбасі за рахунок Криму.

Так голова Меджлісу кримських татар прокоментував заяву Арахамії про відновлення подачі води в анексований Крим в ефірі UA:Крим.

Якщо хтось в державі припускає, що можна здати цілісний народ кримських татар, здати українців, а їх там аж 500 тисяч. Не можна допустити того, аби держава продала нас за воду, за будь-які комбінації щодо Донбасу,
– сказав Чубаров.

Довідка! Україна забезпечувала до 85% потреб Криму у прісній воді через 400-кілометровий Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з півостровом. Після анексії у 2014 році постачання припинили.

 

Нагадаємо:

  • У жовтні 2019 року голова бюджетного комітету Верховної Ради Юрій Арістов підкинув ідею продавати воду в анексований Росією Крим.
  • Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров відповів, що це означатиме здачу позицій із деокупації півострова.