Встановив скульптуру Афродіти: в КВУ розповіли про вишукані способи підкупу виборців

  • Генеральний директор КВУ повідомив про найбільш вигадливі форми підкупу виборців
  • КВУ звернувся до МВС щодо підкупу виборців

Генеральний директор ВГО «Комітет виборців України» Олексій Кошель розповів про найвишуканіші форми підкупу виборців напередодні виборів до Верховної Ради. Про це він повідомив під час прес-конференції, передає Політарена.

Зокрема, Кошель розповів про прифронтовий округ № 51, на якому виборцям пропонували обміняти голоси на питну воду, оскільки проблема водопостачання є однією з головних на цій території. Він зазначив, що це робиться від імені кандидата самовисуванця Олександра Ковальова.

На окрузі № 176 у Харківській області кандидат в народні депутати від «Опозиційної платформи — За життя» Дмитро Новицький надає можливість виборцям безкоштовно відвідати місцевий екопарк.

Інший випадок стався на одному з округів Миколаївщини, де кандидат у нардепи влаштував масову роздачу секонд-хенду. Хто саме роздавав використаний одяг в комітеті не уточнили.

Також, Олексій Кошель особливо відзначив спосіб підкупу у місті Мелітополі, де за гроші з Фонду Станіслава Березкіна було встановлено скульптуру богині кохання Афродіти.

"Комітет виборців України офіційно звернувся до Міністерства внутрішніх справ із заявою про вчинення кримінальних правопорушень передбаченою ч.2 ст.60 кримінального кодексу. Йдеться про підкуп виборців... ", — заявив Кошель.


  1. КВУ: Виборців на Прикарпатті підкупають безкоштовними поїздками в Буковель.
  2. КВУ зафіксував порушення на виборах в ОТГ.
  3. КВУ визначив ТОП-5 технологій «заохочення» виборців.