Від «Слуги Народу» у Раду пройшла дочка продюсера «Ліги сміху» із бізнесом у Криму

  • На окрузі №14 перемогла кандидатка від «Слуги Народу» Ірина Борзова
  • Батько кандидатки — Наум Баруля — один з керівників шоу «Ліга сміху»
  • Борзова та її батько володіють ТОВ «Профіль-Н», яке зареєстроване в анексованому Судаку 

На окрузі №14 у Вінницькій області перемогла кандидатка від «Слуги Народу» Ірина Борзова, яка має бізнес в анексованому Криму, а її батько — продюсер гумористичного шоу «Ліга сміху». Про це пише Громадське, передає Політарена.

Після підрахунку 100% бюлетенів Борзова набирає понад 30%.

В оприлюдненій ЦВК біографії кандидатки йдеться про те, що вона фізична особа — підприємець, безпартійна, проживає у Вінниці.

Борзова займається постачанням готових страв, наданням майна в оренду та організацією різних заходів і розваг.

Батько кандидатки — Наум Баруля — один з керівників шоу «Ліга сміху», яке виробляє студія «Квартал 95» разом із Drive Production, очолюваним Барулею.

Серед бізнес-партнерів батька Борзової є колишні бізнес-партнери і соратники президента Володимира Зеленського Тімур Міндіч, Сергій та Борис Шефіри. Також Баруля очолював українську філію «Клубу веселих та кмітливих» (КВК) і досі значиться керівником двох українських підприємств російського ведучого Олександра Маслякова.

Борзова та її батько володіють ТОВ «Профіль-Н», яке зареєстроване в анексованому Судаку і займається діяльністю ресторанів. Після окупації Криму фірму перереєстрували за російським законодавством.

Як свідчить бухгалтерська звітність, з 2014 року прибуток цієї фірми постійно зростав, у 2017 році «Профіль-Н» заплатила до російського бюджету близько 275,4 тисячі рублів податків і внесків.

Чоловік «Борзової» — Сергій Борзов — голова Державного управління справами. У 2016 році журналісти Bihus.info дізналися, що ДУС виділило подружжю Борзових квартиру площею 190 квадратних метрів, попри забезпеченість родини.

Згідно з електронною декларацією Борзова за 2018 рік, подружжя досі користується цим житлом, а крім того ще має у власності або користуванні декілька будинків, квартир та машин.


  1. «Слуга Народу» оскаржує рішення в 10 округах, де сумнівається в результатах.
  2. Зеленський не впливає на партію «Слуга Народу», — Разумков.
  3. Партія «Слуга Народу» претендує на більшість мандатів у парламенті.