Ветерани визначилися з міністром, а відомство об'єднали з МінТОТом

  • Ірина Фріз звинуватила Володимира Зеленського у порушенні обіцянки залишити Міністерство у справах ветеранів
  • На думку депутатки від «Європейської Солідарності», об'єднання міністерств є неприпустимим

Народна депутатка від партії «Європейська Солідарність» Ірина Фріз звинуватила президента України Володимира Зеленського у порушенні обіцянки залишити Міністерство у справах ветеранів. Про це вона заявила під час засідання Верховної Ради, передає кореспондент Політарени.

«Ви запропонували ветеранам визначитись з кандидатурою, і вони визначились... Саме Оксана Коляда член нашої команди, член ветеранської спільноти була підтримана і внесена прем'єр-міністром на посаду міністра у справах ветеранів», — сказала депутатка.

Вона нагадала, що Зеленський на Форумі ветеранів пообіцяв зберегти міністерство, не говорячи про будь-які об'єднання.

На її думку, об'єднання Міністерства у справах ветеранів з Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України є неприпустимим і порушує обіцянку Зеленського ветеранам.

«Замість довіри, яку ви тиждень тому отримали від ветеранської спільноти, ви можете отримати зовсім іншу реакцію, і вже маєте її, і ви про неї знаєте», — додала Фріз.

Президент України на закиди Ірини Фріз під час засідання не відповів.

Президент України Володимир Зеленський на відкритті ІІ Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми – там Україна» пообіцяв залишити діяти Міністерство у справах ветеранів України. Про це він повідомив, а також попросив ветеранів запропонувати йому авторитетну кандидатуру на посаду очільника міністерства.


  1. Зеленський: Мінветеранів ніхто не буде ліквідувати (відео).
  2. Міністерство у справах ветеранів не ліквідують.
  3. Партія Порошенка виступила проти ліквідації комітету ВР з питань ветеранів.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.