Верховний суд остаточно відмовив Шокіну в поновленні на посаді генпрокурора

  • Віктору Шокіну відмовили в поновленні строків розгляду позову щодо його поновлення на посаді генерального прокурора України
  • Колишній генпрокурор більше не матиме право подати позов щодо поновлення на цій посаді

Верховний суд України відмовив у перегляді клопотання про поновлення строків розгляду звернення колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна до суду щодо поновлення його на посаді генпрокурора. Про це повідомила пресслужба суду, передає Політарена.

«Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив в задоволенні заяви про перегляд за ново виявленими обставинами ухвали Вищого адміністративного суду України від 20 квітня 2017 року у справі № 800/98/17, якою позивачу було відмовлено у задоволенні клопотання про поновлення строку звернення до Адміністративного суду з позовом до п’ятого президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України», — йдеться в повідомленні.

Така ухвала суду не дає можливості Шокіну повторно звертатись до судових інстанцій з вимогою поновити його на посаді генпрокурора.

Віктор Шокін вимагав визнати незаконним указ п'ятого президента України Петра Порошенка щодо його звільнення з посади генерального прокурора. У 2017 році Вищий адміністративний суд вже відмовляв Шокіну у поновленні строків звернення до суду.


  1. Голова Верховного суду: головне завдання судової системи — боронити свою незалежність.
  2. Партія Порошенка виграла суд за позовом NewsOne.
  3. Апеляційний суд в 14 разів збільшив заставу для Микитася (фото).