Вакарчук: Змінювати треба правила та інституції, а не людей

Починати зміни в країні необхідно зі зміни правил, що заважають країні функціонувати, а не з порушення правил на догоду політичній доцільності. Про це заявив лідер «Голосу» Святослав Вакарчук, коментуючи рішення парламенту про звільнення повного складу Центральної виборчої комісії.

«Змінювати треба правила. Ця ЦВК, яка пропрацювала рік, а обиралась на 7 років. Саме для того, щоб не залежати від конкретного виборчого циклу: ані від парламенту, ні від президента. Ця комісія провела достатньо чесні вибори — і президента, який сьогодні користується довірою такої великої кількості людей, і парламенту. Безумовно, були різні порушення, але не на тому рівні, щоб всіх треба було зараз міняти. Мені здається, це — невиконання обіцянки, що правила важливіші за політичну доцільність», — відзначив Вакарчук.

Він підкреслив, що для «Голосу» політична доцільність ніколи не стоятиме поперед правил.

«Ми можем опинитись одні, нехай нас буде тільки 20. Але завжди ми будемо стояти за ті принципи, з якими прийшли в парламент. Принципи, які привели нас в політику. І я впевнений, що рано чи пізно саме наш підхід змінить цю країну на краще», — додав Вакарчук.