Вакарчук запропонував створити вже існуючий комітет

  • Вакарчук запропонував створити вже наявний IT-комітет
  • Геращенко розповіла, що IT-комітет вже існує

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук у коментарі Укрінформ запропонував створити IT-комітет у Верховній Раді. Водночас, ексзаступниця голови Верховної Ради України Ірина Геращенко підкреслила, що такий комітет вже існує. Про це вона написала у Facebook, передає Політарена.

«Ми за те, що був комітет з питань високих технологій. На сьогодні це важлива галузь для України, вона розвивається дуже потужно. Ми можемо допомогти їй. Однак саме по собі створення окремого комітету нічого не дасть — треба розуміти, якими будуть його функції, чим він може допомогти», — зазначив Вакарчук.

Зі свого боку, Ірина Геращенко зазначила, що такий комітет вже функціонує у Верховній Раді.

«При всій повазі, й не хочу нікого засмучувати, але у ВР є такий комітет! Він існує і достатньо добре працював минулу каденцію. Називається «Комітет інформатизації і зв'язку». Складався виключно з нових облич, прийняв низку важливих законів в сфері ІТ», — написала ексзаступниця голови ВР.

Вона звернулася до всіх новообраних депутатів зазначивши, що перелік комітетів є на сайті Верховної Ради.

«Як ще є якісь ідеї й хочеться порадитися — мій тел. ви знаєте, і він незмінний. Моя рука протягнута заради України», — додала Геращенко.


  1. Вакарчук пропонує зарегламентувати відносини з РФ.
  2. «Голос» заявив про фальсифікації на мажоритарному окрузі.
  3. ЦВК опрацювала понад 90% протоколів: у рейтингу партій рокіровки.