В «ОПЗЖ» відповіли на закиди «ЄС» та «Голосу» змінити очільника комітету зі свободи слова

  • В «ОПЗЖ» наголосили, що Нестор Шуфрич на посаді глави комітету захищатиме інтереси засобів масової інформації
  • В партії Вадима Рабіновича наголосили, що мають всі підстави для того, щоб делегувати своїх представників в керівництво парламентських комітетів

Політичний демарш уламків режиму Порошенка з «Європейської Солідарності» і примкнула до них партія «Голос» проти призначення Нестора Шуфрича главою парламентського Комітету з питань свободи слова — це істерика націоналістичної «партії війни». Так заявили у партії «Опозиційна платформа — За життя», повідомляє Політарена.

В «ОПЗЖ» наголосили, що Нестор Шуфрич на посаді глави комітету захищатиме інтереси засобів масової інформації та журналістів зокрема.

«На посту глави Комітету з питань свободи слова наш представник буде відстоювати інтереси незалежних ЗМІ, боротися за права журналістів, домагатися захисту права кожного українського громадянина на доступ до об'єктивної інформації, що відбиває різні точки зору. Ми будемо працювати над звільненням всіх в'язнів совісті, припиненням переслідування журналістів за їхню професійну діяльність», — йдеться в повідомленні.

В політсилі також повідомили, що будуть домагатися об'єктивного розслідування всіх злочинів проти журналістів і суворого покарання винних.

«Головне, ми зламаємо систему брехні, ненависті й цензури, яку намагався побудувати режим Порошенка і його політичні сателіти з «Народного фронту». І це викликає напади безсилого гніву у мега-корупціонерів з колишнього „БПП“ і їх підспівував з «Голосу». Очевидно, «Голос», який сьогодні повністю копіює риторику «Народного фронту», так само безславно завершить свій політичний шлях», — додали в партії «Опозиційна платформа — За життя».

В політсилі наголосили, що мають всі підстави для того, щоб делегувати своїх представників в керівництво парламентських комітетів, тож їх депутат повинен очолити Комітет з питань свободи слова.

«Розглядаємо призначення нашого представника Нестора Шуфрича на посаду голови парламентського Комітету з питань свободи слова як одну з ключових умов відродження української демократії. Система поліцейщини, репресій і диктаторської цензури проти свободи слова повинна бути зламана», — додали в «ОПЗЖ».


  1. Партії Порошенка та Вакарчука проти призначення Шуфрича головою комітету зі свободи слова.
  2. Нардеп Шуфрич «забув» згадати квартири у декларації: НАЗК вже повідомило НАБУ.
  3. Депутат від «ОПЗЖ» в День шахтаря нагадав про заборгованість гірникам у майже пів мільярда гривень.