В офісі віцепрем'єра з євроінтеграції пояснили, навіщо потрібен закон про концесію

  • В офісі віцепрем'єра з євроінтеграції розповіли, що прийняття законопроєкту «Про концесію» дозволить прискорити будівництво доріг та об'єктів інфраструктури
  • У Кулеби повідомили, що цей законопроєкт дасть можливість усунути неточності та правові колізії

В офісі віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції розповіли, що прийняття законопроєкту «Про концесію» дозволить прискорити будівництво доріг та об'єктів інфраструктури. Про це Офіс повідомив у Facebook, передає Політарена.

«Він (закон — ред.) дозволить прискорити будівництво доріг та об'єктів інфраструктури; допоможе підвищити їх якість, без затрат бюджету, з гарантією. Закон вдосконалює правове регулювання концесійної діяльності для ефективного залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку України та розбудову інфраструктури», — зазначили в Офісі.

У віцепрем'єра повідомили, що цей законопроєкт, у разі його підтримки в Раді, гармонізує законодавство про концесії із законодавством про державно-приватне партнерство; усуне неточності та правові колізії, які були виявлені під час практичного застосування чинних законів України у сферах державно-приватного партнерства та концесій; запровадить чіткий механізм контролю та моніторингу виконання концесійних договорів; запровадить регулювання права власності на об’єкт концесії.


  1. Кулеба: Євроатлантичний курс України залишається незмінним.
  2. В Європі почалась епоха примирення Заходу з Росією — Кулеба.
  3. В МЗС відповіли ПАРЄ: запрошувати вас на вибори Україна не зобов'язана.