В Одесі копи обікрали офіс під час обшуку

В Одесі поліцейські привласнили речі співробітників одного з підприємств, у приміщенні якого проводили обшук. 

Про це повідомляє регіональне управління Нацполіції в четвер, 13 лютого.

На період проведення перевірки поліцейських відсторонено від виконання службових обов'язків.

Зазначається, що напередодні в Інтернеті з'явилося відео, на якому зафіксовано трьох осіб. Вони під час обшуку в приміщенні розкладають по кишенях чужі речі і коментують свої дії нецензурними словами.

«Зазначена публікація не залишилася без уваги керівництва одеської поліції. На цей час усі учасники події встановлені. Вони, дійсно, є співробітниками поліції. Цей ганебний вчинок ганьбить честь і гідність тих поліцейських, які щодня стоять на варті закону і порядку», — йдеться в повідомленні.

У поліції зазначили, що не будуть покривати негідну поведінку подібних працівників. Призначено службове розслідування, матеріали якого будуть передані в ДБР. На період проведення перевірки поліцейських відсторонено від виконання службових обов'язків.

На відео, про яке йдеться, відображено двох чоловіків і жінку, які беруть речі і кладуть до кишень і в сумку. Наприклад, жінка взяла моток скотча. Чути, що при цьому вона каже: "Так, що мені ще потрібно?.. Колонка у мене є, чайничок є... "

У коментарях до відео в соціальних мережах пишуть, що ці троє — слідчі, які проводять обшук у комерційній структурі, яка працює з товариством сліпих.

Раніше в четвер стало відомо, що в Миколаєві двох патрульних затримали за продаж марихуани. Капрала і лейтенанта поліції спіймали «на гарячому» — одразу після збуту ними наркотичного товару клієнту.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я