В ОБСЄ заявили, що бойовики перешкоджають ремонту мосту у Станиці Луганській

  • СММ ОБСЄ заявила, що бойовики не виконують своїх зобов'язань щодо демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській
  • ОБСЄ засвідчила виконання українською стороною взятих на себе зобов'язань з розмінування та готовності почати ремонт мосту

Незаконні збройні формування окупованих районів Луганської області не виконують своїх зобов'язань щодо демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській. Про це заявила спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі, повідомила у Facebook прессекретар представника України у тристоронній контактній групі Дарка Оліфер, передає Політарена.

«СММ ОБСЄ констатувала: НЗФ ОРЛО не виконали взятих на себе зобов'язань з демонтажу фортифікаційних споруд, натомість встановили на цій ділянці контейнер, довкола якого знаходяться шини з піском, які фактично стали ще однією фортифікаційною спорудою, встановленою всупереч Рамковому рішенню ТК», — написала Оліфер.

Прессекретар також зазначила, що СММ ОБСЄ засвідчила виконання українською стороною взятих на себе зобов'язань з розмінування та готовності почати ремонтно-відновлювальні роботи переходу.

Підготовчі роботи з ремонту мосту вже розпочали, українська сторона закликала ОБСЄ та РФ забезпечити належні умови для відновлення мосту.


  1. Україна повністю розмінувала територію поблизу моста в Станиці Луганській.
  2. Бойовики відмовилися синхронно з українцями ремонтувати міст поблизу Станиці Луганської.
  3. ООН запустила електрокар через КПВВ «Станиця Луганська».