В КСУ пояснили Шевчуку, чому він не може повернутися на робоче місце

Станіслав Шевчук
  • Станіслав Шевчук не може бути поновлений на посаді судді та голови КСУ через відсутність рішення Окружного адмінсуду Києва
  • Рішення щодо поновлення Станіслава Шевчука на посаді відсутнє і в КСУ, і в Єдиному держреєстрі судових рішень

Станіслав Шевчук не може бути поновлений на посаді судді та Голови Конституційного суду України через відсутність в КСУ рішення Окружного адміністративного суду міста Києва. Про це повідомили в пресслужбі Конституційного суду, передає Політарена.

«Станом на 16 жовтня 2019 року, на час прибуття Станіслава Шевчука до Конституційного Суду України відсутнє Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у справі № 640/8752/19 завірене гербовою печаткою як цього вимагає чинне законодавство України. Крім того, як скорочений, так і повний тексти Рішення у цій справі відсутні у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Надана особисто Станіславом Шевчуком 15 жовтня 2019 року копія скороченого судового Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 жовтня 2019 року не завірена належним чином, як цього вимагає Інструкція з діловодства в адміністративних судах України», — йдеться в повідомленні.

В КСУ також зазначили, що Шевчук 16 жовтня звернувся з усною вимогою допустити його до робочого місця. Ексголова КСУ наголошував на тому, що в рішенні Окружного адміністративного суду міста Києва йдеться про негайне виконання рішення в частині поновлення його на посаді.


  1. Шевчук приніс до КС заяву, щоб знову стати його головою (документ).
  2. Суд поновив на посаді ексголову КСУ Шевчука (документ).
  3. ДБР відкрила справу проти екс-голови Конституційного Суду Шевчука.