В Калинівці горять склади Міноборони

  • На складах Міністерства оборони України у місті Калинівка відбулися вибухи
  • У пресслужбі зазначили, що наразі на території арсеналу працюють фахівці

На складах Міністерства оборони України у місті Калинівка відбулися вибухи. Про це повідомили у пресслужбі Міноборони, передає Політарена.

«Сьогодні, близько 11.30,  черговими службами арсеналу було зафіксовано задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази зберігання поблизу смт Калинівка, що на Вінниччині. У зоні задимлення зафіксовано шість вибухів боєприпасів, вивезених на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації», — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що наразі на території арсеналу працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, які намагаються локалізувати пожежу.

«За попередньою інформацією задимлення сталося через горіння близько двох гектарів сухої трави. Загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована», — додали у Міноборони.

26 вересня 2017 року у Калинівці вже горіли склади Міноборони, тоді внаслідок пожежі вибухнуло близько 40 тис. тонн снарядів, в основному — танкові 125 мм снаряди.


  1. Доба в ООС: 19 ворожих обстрілів, 6 поранених.
  2. Нацгвардійці затримали 9 осіб, причетних до бойовиків.
  3.  

  4. Міноборони повідомило про смерть українського військовослужбовця.