В ГПУ кажуть, що Окружний адмінсуд Києва є загрозою нацбезпеці України

  • Окружний адмінсуд Києва загрожує Національній безпеці України, оскільки його керівництво втручається в діяльність вищих органів влади
  • Факти, що доводять загрозу нацбезпеці, будуть незабаром оприлюднені

Втручання керівництва Окружного адміністративного суду Києва в діяльність вищих органів влади є загрозою для національної безпеки України. Про це під час брифінгу заявив керівник управління спецрозслідувань головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, повідомляє Політарена.

«Окружний адміністративний суд приймає велику кількість рішень, пов’язаних з вищими органами державної влади, з посадовими особами вищих органів державної влади, з багатьма сферами державного суспільного значення. На сьогоднішній день встановлено, що, фактично, відбувається системне втручання в розгляд справ судами з боку, в першу чергу, керівництва цього суду — не тільки в розгляд справ, але і в діяльність інших вищих органів державної влади, в тому числі конституційного суду, міністерств, відомств, судів, що, за нашою оцінкою, становить загрозу національній безпеці», — сказав Горбатюк.

За його словами, судовий процес керується в ручному режимі і відповідні докази незабаром будуть оприлюднені.

«Ще до завершення розслідування ми хочемо оприлюднити цю інформацію, яку ми вважаємо настільки суспільно значимою, щоб суспільство знало, що відбувається, і обов’язково для того, щоб на це негайно реагувати», — зазначив Горбатюк.

Окружний адміністративний суд Києва відомий рішеннями у справах поновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби, відсторонення Уляни Супрун від посади виконуючої обов'язки міністра охорони здоров'я та низкою інших резонансних справ.


  1. НАБУ і ГПУ проводять обшук в Окружному адмінсуді Києва.
  2. ГПУ взялася за працівників суду, які «підсовували» справи Майдану потрібним суддям.
  3. Позов проти МОЗу: Окружний адмінсуд виніс дивну ухвалу (документ).