В «Голосі» готові прийти на «поліграф-вечірку»

Ярослав Железняк
  • Ярослав Железняк готовий, за потреби, також пройти перевірку на детекторі брехні
  • Депутат від «Голосу» заперечив інформацію, що представники Антона Яценка могли пропонувати гроші усім членам фінкомітету
  • Ярослав Железняк припустив, що в нардепа справді міг бути інтерес до голосування за законопроєкт №2047-Д

Депутат фракції «Голос», перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк готовий, за потреби, пройти перевірку на детекторі брехні. Про це він сказав у коментарі «Радіо Свобода», передає Політарена.

«Напевно, ходити опозиційним депутатам до Офісу президента на детектор трішки виглядає якось недемократично, але, якщо будуть кликати на цю поліграф-вечірку, прийдемо. Нам-то у цьому питанні приховувати нічого», – наголосив Железняк.

Він заперечив інформацію про те, що представники нардепа Антона Яценка могли пропонувати гроші задля «правильного» голосування за законопроєкт №2047-Д усім членам цього комітету, а не лише нібито «слугам».

«Це, як мінімум, нелогічно та неможливо. До мене і до моєї колеги (Галини Васильченко – ред.) не звертались із такими пропозиціями, але якби ми дізнались про такі факти, якби до нас хтось звернувся, ми би про це дуже голосно говорили й зробили б із цього скандал», – наголосив депутат від «Голосу».

При цьому він припустив, що в Яценка справді міг бути інтерес до голосування за згаданий законопроєкт, однак, за словами Железняка, Яценко не приходив особисто на комітет.

«Можливо він працював якимись іншими методами», – припустив народний обранець.

Підставою для перевірки поліграфом стало негативне голосування 11 «слуг народу» за ліквідацію «схеми», за якою нібито стоїть Яценко. Підозрюють, що частина з них могла отримати за це певну «винагороду». За даними журналіста Сергія Лещенка, йдеться про 30 тисяч доларів для одного нардепа. За справу вже взялася Спеціалізована антикорупційна прокуратура.


  1. Арахамія про поліграф для депутатів інших фракцій: «Голос» піде, ЄС — навряд чи.
  2. Арахамія приведе на «1+1» свідка, якому пропонували хабар у 30 тис. доларів.
  3. Дубінський пройшов поліграф: Не збрехав (відео).